Завжди в ногу із сучасною медициною

Інноваційні клейові рішення для медичного використання

Завдяки поступу у сфері медицини стають можливими речі, немислимі ще кілька років тому. Зокрема, прогрес спирається на високотехнологічні клейові рішення. У медичній сфері незамінні надійні й дерматологічно безпечні клейові матеріали, як незамінне й партнерство з прогресивним розробником і постачальником клейових рішень. Тому Lohmann виробляє індивідуальні клейові матеріали, які підвищують комфорт пацієнта й розширюють технічні можливості медицини. Завдяки цьому вдалося значно поліпшити методи лікування у сфері медичної діагностики, загальної хірургії та остомії.

Bonding Engineers"компанії Lohmann – це ваш доступ до найрізноманітніших рішень медичної техніки. Усесвітньо відомі спеціалісти готові спільно з вами розробити індивідуальний продукт відповідно до ваших потреб.

При цьому Lohmann спирається на свій багатий досвід у різних галузях промисловості. У сфері медичної техніки такий досвід неоціненний. Ми забезпечуємо високу надійність процесів, найсучасніші технології та індивідуальну підтримку клієнтів.

Content_Medical_EKG_Elektrode

Медична діагностика набуває все більшого значення, оскільки дає змогу точно оцінити стан пацієнта. Існує широке коло методів розпізнавання хвороби та встановлення діагнозу.


Біосенсори для оцінювання метаболітів (наприклад, аналізу крові на цукор, визначення рівня сечовини або холестерину), ЕКГ-електроди, системи діагностичного моніторингу – Lohmann пропонує відповідні клейові рішення майже на будь-який випадок. Адже високотехнологічні клейові рішення відкривають широкі можливості для розробки надійних та інноваційних систем аналізу.


Lohmann пропонує біологічно нейтральні клейкі матеріали та біосумісні акрилатні адгезиви, а також їх адаптацію та штампування відповідно до ваших потреб.
Content_Medical_Glucosemonitoring

У системах, які забезпечують контроль рівня глюкози, особливо важлива взаємодія різнофункціональних компонентів. Lohmann пропонує комплексне забезпечення клейкими матеріалами для фіксації сенсорів, катетерів на шкірі та інших систем, які кріпляться на пацієнта


Біосенсори, насамперед оптичні спектроскопічні датчики, незамінні для високочутливого виявлення біомолекул, як-от протеїнів або ДНК, і біологічних часток. У цій сфері Lohmann пропонує високоточне штампування матеріалів, що запобігає взаємодії із середовищем і сприяє точності аналізу.


Клієнти в усьому світі довіряють нашим клейовим рішенням, які забезпечують безболісне та дерматологічно безпечне кріплення на триваліший період.

Content_Medical_LateralFlow

Lohmann постійно підвищує свою компетентність у виробництві різноманітних матеріалів для тестувальних систем, які оцінюють різні аналіт-речовини, зокрема сечу, слину, кров або цукор у крові. Зокрема, ідеться про діагностичні тестові смужки на основі наших плівок і клеїв.


Клейкі стрічки (одно-, двосторонні або трансферні) виробляються із клейких матеріалів, спеціально розроблених за вимогами, які передбачає лабораторна діагностика. Такі матеріали (наприклад, нітроцелюлоза) біологічно нейтральні й не вступають у реакції із середовищем.

Content_Medical_Biosensor

У сфері розробки та виробництва (зокрема, біосенсорів) Lohmann пропонує не лише свій багаторічний досвід та індивідуальні клейкі матеріали, але й високоточне штампування. Окрім того, замовник може обирати різні варіанти захисного шару та матеріалу основи.


Це відкриває для виробників діагностичних систем широкий діапазон можливостей використання.

Content_Medical_DrapeTape

Головна передумова успіху в операційній – стерильне середовище. Цій умові підлягає і операційна білизна, яка має надійно фіксуватися. Для її зручного кріплення ідеально підходять клейкі стрічки фірми Lohmann, які відповідають медичним стандартам. Під час операції клейка стрічка забезпечує стерильність операційного поля, що зменшує ризик післяопераційних інфекцій. Крім того, така стрічка захищає медичні прилади від витеклих рідин.


Lohmann уже багато років успішно виробляє клейові матеріали для одно- та багаторазової операційної білизни. В обох випадках використовуються двосторонні або односторонні клейкі стрічки, придатні для кріплення на шкірі та стерилізації.


Ми адаптуємо клейкі властивості залежно від сфери застосування та відповідно до ваших вимог. Окрім того, ми виробляємо точно штамповані стрічки та спеціальні конструкції Fingerlift із розширеним захисним шаром, що запобігає приклеюванню до рукавички.
Відділ "Bonding Engineers" компанії Lohmann пропонує багато можливостей для надійного кріплення у сфері догляду за стомами.
Lohmann розробляє рішення індивідуально відповідно до ваших побажань.

Content_Medical_Stoma

Однокомпонентна система:

пластина основи та калоприймач наклеюються безпосередньо на шкіру.
Content_Medical_Stoma

Двокомпонентна система:

пластина для захисту шкіри та калоприймач наклеюються окремо.
Content_Medical_Stoma_Hautplatte

Пластина для захисту шкіри:

Lohmann пропонує розроблені на замовлення штамповані форми та покриття.
Завдяки технологіям Lohmann і однокомпонентна система (де пластина основи та калоприймач кріпляться просто на шкірі), і двокомпонентна система (де пластина для захисту шкіри та калоприймач кріпляться окремо) покращують якість життя пацієнта.

Content_MED_Gereat med..png

У наш час медичні апарати та інструменти відзначаються високою технологічністю. Так само високотехнологічні й клейкі матеріали, що використовуються між компонентами медичного обладнання: адже клейкі стрічки виконують спеціальні функції.

Для кожної сфери застосування Lohmann розробляє відповідні кріпильні рішення, які ви можете інтегрувати у власний технологічний процес.
Content_Medical_Stanzen

Наша точно штампована продукція виготовляється в найрізноманітніших формах і типах, для з’єднання практично будь-яких матеріалів.


Ясна річ, оптичні характеристики відмінні, а дозволений допуск – якнайнижчий, на рівні мікронів.

Хочете дізнатися більше?

Тоді зв’яжіться з нами. Ми будемо раді допомогти.

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Medical Image Brochure.pdf
Medical Image Brochure.pdf

Більше документів можна знайти в нашому розділі для завантаження

Натисніть сюди, щоб побачити наші сертифікати.

28.06.2017